EZMO

Informace pro firmy

Datové sítě, inteligentní instalace nebo rovnou celou prodejnu či kancelář na klíč? S námi rychle, za dobré peníze a v prvotřídní kvalitě. Rozumíme si s moderními technologiemi i tradičními řemesly, máme dvacetileté zkušenosti s montáží sádrokartonů.

Co dohodneme, to dodržíme

Na klíč je u nás skutečně na klíč, dohodnutý termín dohodnutým termínem. Slova „teď už nepůjde projekt upravit“ nebo „během zakázky jsme zjistili, že vám budeme muset o dost zdražit“ neznáme.

Kde máme hotovo?

  • Postavili jsme pilotní prodejnu PUMA v OC Praha-Letňany a dalších 7 prodejen stejného obchodníka, realizovali jsme kompletní přestavbu prodejen mobilního operátora Oskar (později Vodafone), máme za sebou realizaci více než dvou desítek prodejen O2 na klíč a také interiéry prodejen v obchodních centrech po celé ČR, z nejnovějších Apple Store.
  • Navrhli a realizovali jsme elektroinstalace (včetně SKS) ve více než dvou desítkách prodejen O2 a 80 % pobočkách Raiffeisen Banky, našimi dalšími klienty jsou TV Prima či City Tower Praha.

Za zakázkami nejčastěji jezdíme v regionu mezi Prahou, Mladou Boleslaví, Hradcem Králové a Jičínem. Pokud ale potřebujete, dojedeme kamkoli.