Poznejte chytrý
dům od EZMO

EZMO Chytrý dům

Když se řekne inteligentní bydlení, každý si většinou jako první představí lednici, která sama řekne, že uložené potraviny mají prošlou záruční lhůtu, obývák, kde se po zapnutí televize automaticky stáhnou rolety, a koupelnu, která si pamatuje, jak teplou máte rádi vodu.

Chytrá domácnost toho ale umí mnohem víc

Šetří peníze i přírodu, nahradí rutinní práce v domácnosti. Vyvětrá, zatopí, zalije záhony. Nadchne ty, kdo chtějí žít ekologicky a s co možná největší mírou nezávislosti na okolí, stejně jako fanoušky do moderních technologií. Vejděte dále!

Představujeme chytré bydlení z první ruky

V chytré domácnosti žijeme roky. Stavět jsme začali v roce 2007 a stavíme vlastně dodnes. Pořád je totiž co měnit, vylepšovat a zkoušet. S věkem máme jiné potřeby i technologie jsou dál. Děti vyrostly, my se ženou jsme trochu zpohodlněli. Naše domácnost se nám ale pokaždé dokáže přizpůsobit. Máme bydlení, které nám rozumí.

Nejste si jisti, že je i pro vás?

Připravili jsme několik charakteristik typických obyvatel.

Když vám dochází dřevo do krbu, je potřeba zajít do studené garáže. Díky našemu podavači dřeva nemusíte odcházet od rozkoukaného filmu.

Podívejte se, co všechno s EZMO Chytrým domem získáte vy.

Ovládejte domácnost na dálku

S připojením k internetu máte přehled o vašem domě na služební cestě, na dovolené, na výletě. U moře, v lese, na horách – všude víte, co se doma právě děje. Když přijde problém, například výpadek elektřiny, nevítaná návštěva nebo porucha některého z přístrojů, vše vyřešíte, i když jste právě tisíc kilometrů daleko.

Dům, který myslí ekologicky a šetří peníze

EZMO Chytrý dům je navržený jako energeticky téměř soběstačný, teplo získáváme z vrtu a solárních panelů. Chytrá vzduchotechnika vrací domu teplo. Vodu, která by bez užitku odtekla kanalizací, využíváme v samozavlažovacím systému zahrady. I když se věta „Myslíme ekonomicky a ekologicky“ stala v mnoha případech prázdnou frází, u nás platí. Do písmene.

Odpočívejte a bavte se

Sami, s rodinou, s přáteli. Stačí jediný dotek ovladače a představení začíná - zatáhnou se rolety, zhasnou světla, křesla se sama upraví do příjemné polohy. Váš obývák se promění ve špičkový promítací sál.

Je chytré bydlení jen pro bohaté?

Základní instalace začíná na několika desítkách tisíc korun. Můžete začít multimediálním obývákem, za rok přidat inteligentní vytápění, pak ovládání domu na dálku... Řešení domu jsme navrhli tak, aby se jednotlivé součásti daly jednoduše kombinovat, přidávat, ale také opravovat nebo upgradovat. Dům bude vyhovovat každému, kdo chce žít ve zdravém a soběstačném domě. Systém sám vyvětrá, tichá vzduchotechnika zbaví vzduch alergenů a prachu a s centrálním vysáváním uklidíte rychle i na méně přístupných místech.

Přijďte si náš dům prohlédnout naživo

Nyní už víte, že inteligentní bydlení není jen obývák, kde se po zapnutí televize zatáhnou rolety, a koupelna, která si pamatuje, jak teplou máte rádi vodu. Chcete ještě více informací? Přijďte se podívat, jak se v inteligentním domě žije naživo.

Rádi vás uvidíme!

Položky nadepsané tučně jsou povinné.