Inteligentní elektroinstalace
umíme nejlépe ze všech

O nás

Před dvaceti lety jsme začínali montáží elektroinstalací, sádrokartonů a půdních vestaveb na klíč v okolí Hradce Králové. V regionu jsme byli první. Se sádrokartonem pracujeme dodnes, klasické sádrokartonové “stavebnice” ale děláme už jen zřídka. Náš záběr je mnohem širší – montujeme klasické nebo inteligentní elektroinstalace, vzduchotechniku, centrální vysávání, provádíme topenářské a vodoinstalatérské práce Stavíme prodejny v obchodních centrech i rodinné domy na klíč.

Naše krédo? “Nový zákazník, nové přátelství. Nerozlišujeme zakázky na velké a malé, vždy odvedeme práci na 100 %. Tak, abychom se nemuseli stydět, když přijde někdo po nás.

Jiří Bečan, majitel EZMO

Stavíme klasické i chytré domy na klíč, upravujeme interiéry, děláme elektroinstalace a vzduchotechniku

onas_historieEZMO jsme založili jako rodinnou firmu v roce 1992, název je zkratkou prvních písmen hlavních činností, které jsme nabízeli: Elektro–Zámečnické Montáže Opravy.

U názvu jsme zůstali, nabídka služeb se proměnila – když jsem při studiu oboru Automatizace, měření, regulace “potkal” chytré instalace, bylo jasné, jakým směrem se v EZMO vydáme: začali jsme s datovými sítěmi a elektroinstalacemi, včetně inteligentních. Dnes tvoří základ naší práce.

Firmám nabízíme klasické i inteligentní elektroinstalace, datové sítě a úpravu interiérů na klíč, včetně vodo–topo, pro nefiremní zákazníky stavíme rodinné domy na klíč a pod značkou EZMO Chytrý dům inteligentní instalace v domácnostech.

Pro každou zakázku najdeme v našich řadách zručné odborníky na všechna řemesla, která jsou třeba, a dohlédneme, aby práce probíhala bez zbytečných průtahů.

S rozšířením služeb roste i náš tým. Postupně jsme si vychovali specialisty na každé řemeslo, které je na stavbě třeba. Máme zedníky, sádrokartonáře, zámečníky, topenáře, elektrikáře, specialisty na montáž datových a inteligentních systémů. Vždy minimálně dva vyškolené pracovníky na jedno řemeslo. Nestane se, že někdo onemocní a práce u vás zůstane stát.

Milníky společnosti

Jít dopředu nejde bez toho, aby se člověk jednou za čas otočil a podíval se, co má za sebou. Pro nás je minulost inspirací. Z chyb si bereme ponaučení, úspěchy nás motivují. Několik zásadních momentů jsme vybrali, abychom vám je představili.

 • Poprvé montujeme sádrokartony

  A dnes už můžeme prozradit, že úplnou náhodou a bez toho, abychom o nich něco věděli. Učili jsme se rychle. A už o rok později jsme získali první certifikát na systém Knauf.

  1994 
 • Začínáme s datovými instalacemi

  S firmou Truconnexion spolupracujeme na instalacích strukturovaných kabelových systémů (SKS) a datových sítí. První zakázka? Rekonstrukce datových sítí v Městském úřadě v Mladé Boleslavi.

  1998 
 • Velká zakázka na výstavbu prodejen Puma

  V dalších letech pak stavíme prodejní prostory pro Vodafone a O2, upravujeme a rekonstruujeme pobočky Raiffeisenbanky, pracujeme pro Apple Store.

  2002 
 • Položili jsme základní kámen EZMO Chytrého domu

  Dodnes jej upravujeme k obrazu svému, vychovali jsme v něm děti, chceme v něm zestárnout. Stal se i vzorovým domem pro zájemce o chytré bydlení. Rádi vás u nás přivítáme!

  2007 

Firmu tvoří lidé, kteří v ní pracují

Provoz každého domu něco stojí. S chytrým domem máte přehled o výdajích za energie. Systémy plní nejvyšší nároky na ekologickou nenáročnost provozu rodinného domu.

 • Igor – zvaný Ozzy Obrovský pohodář, můžete si na něj vymyslet co jen chcete - v klidu vyřeší
 • Jakub – zvaný Tonda Vrtání malých děr ho tak nebaví
 • Kristýna Holka pro všechno jak má být. Firmu má v krvi už od narození.
 • Lenka Velká opora nejeom firmy a nejenom v kanceláři.
 • Lukáš Klasický ajťák kterého do praxe připravila škola aplikované kybernetiky.
 • Oleg – zvaný Olfa Zkušený matador firmy, který neváhá ani na chůdách.
 • Pavel – zvaný Paša Jedna z jeho zámečnických disciplín - řezání plazmou.
 • Peťka Šikovnej kluk, dnes již ale úspěšně nahrazen.
 • Roman První sádrokartonář v kraji s prvním zvedákem na desky v čechách.
 • Ruslan Změří, zváží, nakreslí, spočítá - co jen je libo.
 • Saša Profesionál jak přes slaboproudé, tak silnoproué realizace.
 • Vital Je libo servis rekuperační jednotky.
 • Vítek Na chytrou elektroinstalaci - chytrý montér. Jinak to nejde.

Za zakázkami nejčastěji jezdíme v regionu mezi Prahou, Mladou Boleslaví, Hradcem Králové a Jičínem Pokud ale potřebujete, dojedeme kamkoli.

Podívejte se, co umíme, prohlédněte si náš vzorový EZMO Chytrý dům nebo nás rovnou kontaktujte.

Kontaktujte nás

Položky nadepsané tučně jsou povinné.