EZMO Příběhy
z EZMO Chytrého domu

Příběhy

Možná právě nemáte čas, abyste se k nám vypravili, možná je to k nám od vás daleko. Rádi byste ale věděli, v čem právě vám inteligentní bydlení usnadní život. Jako inspiraci jsme pro vás připravili čtyři příběhy typických obyvatel EZMO Chytrého domu. Najdete se?

Jsme rodina s (malými) dětmi

EZMO Chytrý dům vám vylepší život v mnoha ohledech. Z jednoho ovládacího panelu nastavíte teplotní i světelný režim každé místnosti. Systém řízeného větrání ze vzduchu odstraní vlhkost, plísně, prach a další alergeny. Čas a práci ušetříte se shozy na prádlo do dětských pokojů i ložnice.

Další užitečné vychytávky pro vás? Podsvětlené schodiště se automaticky rozsvítí, ještě než vstoupíte na první schod a je pro bezpečné i v noci. Inteligentní rohožka napojená na centrální vysavač si poradí se špínou, kterou nosí děti zvenku.

Vracíte se z víkendového lyžování? Zatopte dětem v pokojíčku z auta. Stačí chytrý telefon nebo tablet a připojení k internetu. Líbí? Podobných „vychytávek“ pro rodiny s dětmi máme v EZMO Chytrém domě desítky.

Objednejte se na prohlídku EZMO Chytrého domu

Chceme ekologické bydlení, se kterým také ušetříme

Odpadní vody, které neodtečou do kanalizace, ale zalijí zahradu. Ztrátové teplo, které vzduchotechnika vrátí zpátky do domu. Užitková voda, kterou pro vás ohřejí solární panely, tepelné čerpadlo jako náhrada tuhých paliv.

V EZMO Chytrém domě jsme se soustředili na nalezení co nejlepšího poměru, jak bydlet pohodlně a zároveň šetřit přírodu i peněženku. Nabízíme energetickou soběstačnost s vysokým podílem využití obnovitelných zdrojů. Náš dům neprodukuje téměř žádné odpady, které bychom dále nevyužívali. EZMO dům je šetrný k životnímu prostředí. A bydlí se v něm opravdu dobře.

Objednejte se na prohlídku EZMO Chytrého domu

Rádi se obklopujeme moderními technologiemi

Domácnost jako multimediální centrum? Ovládání kuchyně nebo koupelny na dálku z iPodu nebo chytrého telefonu s operačním systémem Android? Obývák, který se každý večer promění ve špičkový kinosál?

Říkáme třikrát ano. S EZMO Chytrým domem máte na výběr špičkové technologie pěti stěžejních výrobců příslušenství pro vybavení inteligentní domácnosti: Loxone, Haidy, Teco – Kolín, Chytrý rozvaděč a AMX. Na přání nainstalujeme kamerový systém, Intercom pro komunikace uvnitř i vně domu a SKS – strukturovaný kabelový systém pro přenos dat.

Vychytávky, které nikde jinde než v EZMO domě nenajdete? Třeba sedačka, kterou otočíte i s diváky z obýváku do kuchyně. Výhodu tohoto řešení poznáte s prvním reklamním blokem v televizi.

Objednejte se na prohlídku EZMO Chytrého domu

Mám rozestavěno, asi jdu pozdě?

Ne. EZMO Chytrý dům je stavebnicí, kterou poskládáte podle svého kdykoli. Čím dříve ale začnete, tím lépe k sobě jednotlivé díly pasují. Vůbec nejvhodnější chvílí, kdy začít měnit bydlení v EZMO Chytrý dům, je fáze hrubé stavby. Začít lze samozřejmě i později, ale tam už na vás čekají některá omezení. Může se stát, že budete muset provést větší či menší stavební úpravy.

Máte hrubou stavbu, ale nepočítali jste s inteligentní instalací v rozpočtu? Připravíme pro budoucí instalaci vše tak, aby bylo možné s přeměnou na EZMO Chytrý dům začít ze dne na den třeba za rok nebo dva. Bez bourání, ničení omítek, kopání podlah a dalších stavebních úprav.

Objednejte se na prohlídku EZMO Chytrého domu

Kam dále?

Podívejte se, co umíme, prohlédněte si náš vzorový EZMO Chytrý dům nebo nás rovnou kontaktujte.