Inteligentní elektroinstalace
umíme nejlépe ze všech

Elektroinstalace

Natáhneme klasické i chytré rozvody.

Částečné i kompletní elektroinstalace ve firmách, rodinných domech i bytech, revize rozvodů, opravy, servis. To vše umíme a děláme. Na co se ale specializujeme, jsou inteligentní elektroinstalace v chytrých domech. Ovládání domácnosti na dálku, automatické režimy osvětlení a vytápění, obývák jako multimediální centrum, řízené větrání – různé systémy, různé vychytávky. Právě inteligentní elektroinstalace propojí jednotlivé součástí domu v celek, který sám dokáže rozhodnout, kdy je nejlepší čas vyvětrat, zatopit nebo zatáhnout žaluzie, aby vám nesvítilo slunce do očí, když se díváte na televizi.

Podívejte se, jak jsme využili možností inteligentní elektroinstalace v našem vzorovém EZMO Chytrém domě. To vše můžete mít i vy.

Kde tuto službu nabízíme?

Jako samostatnou službu pak v rámci celé České republiky, v balíčku se stavebními pracemi pak v regionu mezi Prahou, Mladou Boleslaví, Hradcem Králové a Jičínem.

Proč inteligentní elektroinstalace od nás?

  • Elektroinstalaci navrhneme, včetně projektové dokumentace.
  • Ve spolupráci s výrobcem a dodavatelem interiérových svítidel navrhneme pro vás způsoby osvětlení, nasvícení a podsvícení na míru.
  • U inteligentních instalací dáváme na výběr z pěti stěžejních výrobců pro optimální pokrytí vašich potřeb – montujeme Loxone, Haidy, Teco – Kolín, Chytrý rozvaděč a AMX. Váš inteligentní dům ušijeme na míru.
  • Jako volitelnou součást elektroinstalace nabízíme montáž slaboproudých systémů EZS (elektronický zabezpečovací systém), EPS (elektronický protipožární systém), CCTV (kamerový systém), Intercom a SKS – strukturovaný kabelový systém pro přenos dat.

Kde už máme hotovo?

Máme za sebou inteligentní instalace v rodinných domech, kompletní elektroinstalace, včetně SKS, jsme dosud dodali do více než dvou desítek prodejen O2 a do 80 % poboček Raiffeisen Banky, našimi dalšími klienty jsou TV Prima či City Tower Praha.

Elektroinstalace
Kontaktní údaje:

Přidáte se? Kontaktujte nás.

Položky nadepsané tučně jsou povinné.